Звукоізоляція і акустична корекція приміщення

У нас Ви можете замовити проєкт звукоізоляції і акустичної корекції приміщення

zvukoizolyacia

На основі вимог і побажань замовника, а також з урахуванням властивостей приміщення, ми складаємо Технічне Завдання. Після узгодження ТЗ із замовником ми приступаємо до проектування. Довіривши створення свого домашнього кінотеатру нашим спеціалістам, Ви можете бути впевнені, що робота буде виконана на самому високому рівні. Ми розраховуємо оптимальне розташування акустичних систем і електроніки, проектуємо слаботочні електросистеми. Наші спеціалісти підберуть усі необхідні компоненти, і вже на підставі цього ми дадмо дизайнерам і будівельникам рекомендації, які роблять образ вашого домашнього кінозалу зручним саме для вас і абсолютно унікальним.

PZ 2 200-2     PZ 4 200 PZ 8 200-2 PZ 12 200

PZ 10 200 PZ 11 200

Якщо Вам потрібен яскравий, повний, захоплюючий звук – зверніться до наших спеціалістів. Ми удосконалимо акустичні властивості Вашего приміщення. Наші спеціалісти вже на стадії проектування домашнього кінотеатру мають уявлення – яким буде звук у цьому приміщенні, необхідний рівень звукопоглинання стінами, підлогою і стелею досягається, головним чином, розміщенням у приміщенні особливих конструкцій – поглиначів, кількість, форма, розміри та необхідні матеріали яких визначають наші спеціалісти. Тільки кваліфіковано проведена акустична корекція дозволить отримати найвищу якість звучання домашнього кінотеатру. Звуковий образ буде яскравим і насиченим, що забезпечить Вам максимальний комфорт при прослушховуванні відео- та аудіо- матеріалів.

Якщо у Вас вдома вже є домашній кінозал, або Ви тільки задумалися про його придбання, ми розробляємо точну програму по акустичній обробці приміщення і його звукоізоляції. На основі цієї програми буде розроблений проект корекції акустичних параметрів приміщення. Ми не обмежуємося одним варіантом проекту – Вам буде надано кілька рішень, це дозволить Вам вибрати варіант, який сподобався. Після остаточного узгодження проекту наші спеціалісти втілять його у життя.

Ми надаємо наступний перелік послуг:
- консультації клієнта
- підготовка рекомендацій
- розробка проєктів
- реалізація проєктів

   

Ми професійно володіємо конструкторськими програмами

Досвід наших співробітників – понад 10 років роботи у галузі конструювання з використанням SolidWorks, AutoCAD, ArchiCAD. Ми пропонуємо повний комплект конструкторської документації на спроєктований виріб.

   

Знаємо специфічні особливості конструювання

Конструювання – наша спеціалізація. Ми не з чуток знайомі з "підводними каменями" при проєктуванні об'єктів, знаходимося в постійному контакті із замовниками та виробниками. Завжди залишаємося в курсі останніх тенденцій в галузі проектування.

   

Відмінно розуміємо бажання та вподобання замовника

Для нас не існує «незрозумілих слів» у галузі конструювання. Лексика замовника для нас так само зрозуміла, як і спеціальна лексика в галузі проектування. Ми чудово відобразимо мрію замовника у комплекті документів на готовий виріб чи об'єкт.

   

НАШІ НОВИНИ

  • 1
  • 2
  • 3
Предыдущая Следующая