Ми раді вітати Вас на нашому сайті

У розділі "ЗАМОВИТИ" Ви можете обрати потрібну Вам послугу - проєктування, модель для 3D друку, візуалізацію та виготовлення креслень металоконструкції, обладнання, інтер'єру, виробу або меблів.

У розділі «НАШІ ПРОЄКТИ» Ви можете ознайомитись з деякими з наших робіт

Сподіваємося сайт maister.ck.ua допоможе Вам зробити вибір на користь наших фахівців, які виконають потрібний Вам проект на найвищому рівні та в найкоротші терміни

Сайт maister.ck.ua не є сховищем безкоштовних моделей та креслень виробів, меблів та інтер'єрів. Ресурс містить лише демонстраційні матеріали, які свідчать про можливості наших фахівців та якість їх роботи.

   

Ми професійно володіємо конструкторськими програмами

Досвід наших співробітників – понад 10 років роботи у галузі конструювання з використанням SolidWorks, AutoCAD, ArchiCAD. Ми пропонуємо повний комплект конструкторської документації на спроєктований виріб.

   

Знаємо специфічні особливості конструювання

Конструювання – наша спеціалізація. Ми не з чуток знайомі з "підводними каменями" при проєктуванні об'єктів, знаходимося в постійному контакті із замовниками та виробниками. Завжди залишаємося в курсі останніх тенденцій в галузі проектування.

   

Відмінно розуміємо бажання та вподобання замовника

Для нас не існує «незрозумілих слів» у галузі конструювання. Лексика замовника для нас так само зрозуміла, як і спеціальна лексика в галузі проектування. Ми чудово відобразимо мрію замовника у комплекті документів на готовий виріб чи об'єкт.

   

НАШІ НОВИНИ